70 darmowych książek dla dzieci w języku ukraińskim do pobrania

Data: 11.03.2022 r., godz. 09.29    609
Dzięki Lustro Biblioteki jest możliwość pobrania darmowych e-booków w formacie pdf dla dzieci z Ukrainy. Link do pobrania w opisie
Cytat ze strony Lustro Bibliotek :
"Po wielu poszukiwaniach znalazłam pięknie ilustrowane książki dla dzieci w języku ukraińskim. E-booki można pobrać całkowicie za darmo.

Pełne treści książek są udostępniane dzięki Stowarzyszeniu Osvitoria, które pomaga zmieniać i rozwijać edukację na Ukrainie. Książki są dostępne dzięki porozumieniu z ukraińskimi wydawcami.

Після довгих пошуків я знайшов гарно ілюстровані дитячі книжки українською мовою. Електронні книги можна завантажити абсолютно безкоштовно.

Повний зміст книг доступний через Асоціацію «Освіторія», яка допомагає змінювати та розвивати освіту в Україні. Книги доступні за домовленістю з українськими видавництвами."

LINK do pobrania :