Goście ze Środowiskowego Domu Samopomocy w Otwocku oraz ze Szkoły Podstawowej nr 1 w PBP.

Data: 21.10.2021 r., godz. 14.58    549
21 października mieliśmy przyjemność gościć uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 1, jak również podopiecznych Środowiskowego Domu Samopomocy w Otwocku. Nasi goście poznali kilka ciekawostek o Wiśle, obejrzeli wystawę „Kocham cię Wisło” i został im zaprezentowany wykład z historii Otwocka poprowadzony przez Dorotę Bieńkowską, studentkę Wydziału Historycznego Uniwersytetu Warszawskiego. Dla uczniów odbyła się również lekcja biblioteczna. Wszyscy uczestnicy brali czynny udział w zajęciach, a odpowiadając na zagadki mieli możliwość wygrania małych upominków.
Bardzo nam było miło ze wszystkimi się spotkać.
Do zobaczenia!

PBP