Jesteś tutaj:

Nowości z działu pedagogiczno-psychologicznego w PBP

Data: 14.06.2021 r., godz. 11.44    608
Miłośników książek psychologicznych oraz osoby uczące się i podnoszące swoje kwalifikacje zawodowe korzystające z naszego księgozbioru pedagogiczno - psychologicznego z przyjemnością informujemy , że zakupiliśmy poszukiwane nowości.
Miłośników książek psychologicznych oraz osoby uczące się i podnoszące swoje kwalifikacje zawodowe korzystające z naszego księgozbioru pedagogiczno - psychologicznego z przyjemnością informujemy , że zakupiliśmy poszukiwane nowości. Książki poruszają ważne zagadnienia dotyczące między innymi integracji sensorycznej, autyzmu, emocji u dzieci, mutyzmu wybiórczego.
Zakupiona literatura doskonale sprawdzi się jako praktyczne poradniki zarówno dla terapeutów jak i rodziców. Może także posłużyć do pogłębienia wiedzy naszym studiującym i podnoszącym kwalifikacje nauczycielom oraz wszystkim czytelnikom zainteresowanym tematem.
Wśród zakupionych książek znalazła się poszukiwana przez czytelników publikacja stanowiąca kompendium wiedzy na temat mutyzmu wybiórczego, stworzona dla szerokiego kręgu odbiorców, w tym nauczycieli, psychologów klinicznych, psychiatrów dziecięcych, terapeutów mowy i języka (logopedów), psychiatrów dziecięcych, dla rodziców oraz młodzieży i osób dorosłych żyjących z mutyzmem wybiórczym. Warto zwrócić uwagę na tę interesującą dla zainteresowanych pozycję. Dodatkowo do książki dołączono gotowe materiały do wykorzystania w pracy z dzieckiem i dla Opiekunów oraz młodzieży i osób dorosłych żyjących z mutyzmem wybiórczym.
Nasze książkowe propozycje mają na celu wesprzeć rodziców, nauczycieli i opiekunów, czyli podpowiedzieć im w jaki sposób mogą pomóc dzieciom i sobie.
Nowości są już dostępne dla Czytelników.
Gorąco polecamy !