Jesteś tutaj:

Nowości z działu psychologicznego w PBP

Data: 29.03.2021 r., godz. 12.13    654
Miłośników książek psychologicznych oraz osoby uczące się i podnoszące swoje kwalifikacje zawodowe korzystające z naszego księgozbioru pedagogiczno - psychologicznego z przyjemnością informujemy , że zakupiliśmy nowości.
Miłośników książek psychologicznych oraz osoby uczące się i podnoszące swoje kwalifikacje zawodowe korzystające z naszego księgozbioru pedagogiczno - psychologicznego z przyjemnością informujemy , że zakupiliśmy nowości. Książki poruszają ważne zagadnienia dotyczące między innymi : ADHD, lęku u dzieci, autyzmu, traumy po urazach psychicznych.
Zakupiona literatura doskonale sprawdzi się jako praktyczne poradniki zarówno dla terapeutów jak i rodziców. Może także posłużyć do pogłębienia wiedzy naszym studiującym i podnoszącym kwalifikacje nauczycielom oraz wszystkim czytelnikom zainteresowanym tematem.
Wśród zakupionych książek znalazły się między innymi podręczniki terapeutyczne dotyczące terapii poznawczo-behawioralnej dla dzieci i młodzieży z Zespołem Aspergera oraz skuteczna terapia dziecka z autyzmem.
Nasze książkowe propozycje mają na celu wesprzeć rodziców, nauczycieli i opiekunów, czyli podpowiedzieć im, w jaki sposób mogą pomóc dzieciom.
Nowości wkrótce będą dostępne dla Czytelników.
Serdecznie zapraszamy !