Jesteś tutaj:

Przypominamy i zapraszamy dzieci do udziału w akcji „Mała Książka - Wielki Człowiek”!

Data: 25.02.2021 r., godz. 14.29    715
Przypominamy nasza biblioteka bierze udział w projekcie Mała Książka - Wielki Człowiek (edycja 2020/21).
Przypominamy nasza biblioteka bierze udział w projekcie Mała Książka - Wielki Człowiek (edycja 2020/21).
Projekt adresowany jest do dzieci w wieku przedszkolnym (urodzonych w latach 2014-2017) realizowany w ramach ogólnopolskiej kampanii „Mała Książka – Wielki Człowiek” i ma na celu zachęcenie rodziców do wspólnego czytania z dziećmi.
Aby przystąpić do projektu, należy odwiedzić z dzieckiem naszą bibliotekę i zapisać je do niej (jeśli nie jest oczywiście jeszcze zapisane). Następnie wypożyczyć książkę z księgozbioru dziecięcego i odebrać wyjątkową Wyprawkę Czytelniczą, w której znajdzie się książka odpowiednia do wieku dziecka, broszura informacyjna dla rodziców oraz Karta Małego Czytelnika.
Wyprawki składają się z książki, karty małego czytelnika, przypinki. Za każdą wizytę w bibliotece pod warunkiem wypożyczenia co najmniej jednej książki z księgozbioru dziecięcego mały czytelnik otrzyma naklejkę, a po zebraniu dziesięciu zostanie uhonorowany imiennym dyplomem wraz z niespodzianką.
Zachęcamy Opiekunów do odwiedzenia naszej placówki wraz z dzieckiem, oprócz wymienionych rzeczy na najmłodszych czekają starannie dobrane nowości z działu dziecięcego. Dzięki akcji dziecko pozna ważne miejsce jakim jest biblioteka.
Zapraszamy do biblioteki i do udziału w akcji.