Jesteś tutaj:

Po konkursie nagrody rozdane przez Powiatową Bibliotekę Publiczną w Otwocku

Data: 22.02.2021 r., godz. 14.25    688
W minionym tygodniu uczestnicy konkursu „ Jak się bronisz przed koronawirusem” - w konkursie wiedzy o koronawirusie otrzymali dyplomy i nagrody za udział w konkursie.

W minionym tygodniu uczestnicy konkursu „ Jak się bronisz przed koronawirusem” - w konkursie wiedzy o koronawirusie otrzymali dyplomy i nagrody za udział w konkursie. Na uroczyste wręczenie nagród i odbiór pamiątkowych dyplomów, pojedynczo przy zachowaniu środków ostrożności zaproszono dzieci jak i ich Opiekunów.
Wszystkie prace zostały docenione i wyróżnione przez Jury konkursu. Pięknie dziękujemy dzieciom oraz ich Opiekunom za udział w konkursie. Troska o najmłodszych jest widoczna w przesłanych pracach. Wszystkie prace były na wysokim poziomie, Komisja nie miała łatwego zadania i postanowiła docenić prace wszystkich uczestników. Poniżej prezentujemy losowo dwie z nich.
Wszystkim uczestnikom dziękujemy za przybycie i za udział w naszym konkursie. Serdecznie gratulujemy małym zwycięzcom i zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnych konkursach organizowanych przez Powiatową Bibliotekę Publiczną w Otwocku.