UWAGA CZYTELNICY !!! Wznawiamy wypożyczanie – nadal w rygorze sanitarnym!!!

Data: 07.12.2020 r., godz. 10.58    606
Od dnia 9 grudnia do 27 grudnia wznawiamy wypożyczenia książek.
Na podstawie § 10 ust. 22 rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 26 listopada 2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii, od dnia 9 grudnia do 27 grudnia wznawiamy wypożyczenia książek.
Godziny pracy biblioteki :
Poniedziałek : 10.00 – 16.00
Wtorek : 12.00 – 18.00
Środa : 10.00 – 16.00
Czwartek : 12.00 – 18.00
Piątek : 10.00 – 16.00
Z powodu utrzymującego się nadal zagrożenia epidemicznego, czytelników obowiązują obostrzenia. Czytelnicy udający się do biblioteki powinni dostosować się do obowiązujących wymagań :
- Czytelnik odwiedzający bibliotekę musi posiadać maseczkę ochronną lub przyłbicę oraz jednorazowe rękawiczki ochronne.
- Obowiązkowa jest też dezynfekcja rąk przy wejściu.
- Zwracane przez czytelnika książki będą składowane do pojemnika usytuowanego przy wejściu biblioteki.
- Do odwołania nie będzie wolnego dostępu do księgozbioru. Książki podaje wyłącznie bibliotekarz.
- Udając się do biblioteki należy przygotować listę książek, które chcemy wypożyczyć, co znacznie usprawni prace.
- Osoby studiujące i piszące prace prosimy o przesyłanie na pocztę e-mail poszukiwanej literatury wybranej z naszego internetowego katalogu oraz podanie niezbędnych danych takich jak : imię i nazwisko oraz numer karty bibliotecznej. Przygotujemy książki i wówczas skontaktujemy się z Państwem.
- Zamówione książki czekają na odbiór przez czytelnika 3 dni. Należy je odebrać osobiście w naszej placówce, przy odbiorze niezbędna jest okazanie karty bibliotecznej czytelnika.
- Do odwołania nie przyprowadzamy do biblioteki dzieci. Po literaturę dziecięcą przychodzi wyłącznie ich Opiekun.
- Wszystkie książki, które wracają od czytelników do biblioteki przechodzą obowiązkową kwarantannę.
- Za przetrzymane książki nie naliczamy kary.
- Do odwołania nieczynna będzie czytelnia.
- Do odwołania wstrzymane zostaje przyjmowanie darów oraz świadczenie usług kserowania i wydruku oraz udostępnianie komputerów.
Zachęcamy Państwa również do korzystania z e-booków, które znajdują się w naszym katalogu on-line.