Spotkanie z Panią Zofią Stanecką w PBP

Data: 14.05.2018 r., godz. 10.00    965
W ramach tygodnia bibliotek odbyło się w naszej bibliotece spotkanie Pani Zofii Staneckiej z dziećmi z klasy I Szkoły Podstawowej Nr 10 z Warszawy.
To niezwykle popularna autorka wspaniałych publikacji dla najmłodszych, uwielbianej serii książeczek o Basi, która podbiła serca tysięcy dzieci zawitała do nas. Zajęcia przeprowadzone zostały w formie warsztatów. Dzieci miały okazję podyskutować na niezwykle ważny temat dotyczący wolności. Zastanawiały się co dla nich znaczy być wolnym.Wykonały ciekawe prace plastyczne, nawiązujące do tematu zajęć. Autorka wykorzystała do zajęć książkę własnego autorstwa „Nasza paczka i Niepodległość”. Za aktywność podczas zajęć dyrektor biblioteki Anna Bielicka nagrodziła uczniów specjalnymi gadżetami, a wyjątkowe podziękowania skierowała do Pani Zofii Staneckiej, bohaterki dnia, wręczając bukiet kwiatów. Na zakończenie spotkania ustawiła się długa kolejka pierwszoklasistów do zakupu ulubionej przez dzieci literatury. Spotkanie należało do bardzo udanych. Dziękujemy.
Agnieszka Zaleska