Geriavity i Stan podgorączkowy, czyli refleksje po spotkaniu z Renatą Chołuj w PBP

Data: 07.11.2017 r., godz. 12.00    1001
24 października 2017 roku w Powiatowej Bibliotece Publicznej w Otwocku odbyło się spotkanie autorskie, na którym gościliśmy panią Renatę Chołuj pisarkę, która na stałe mieszka poza granicami kraju. Jest autorką 2 książek: „Geriavity” i swego rodzaju kontynuacja - „Stan podgorączkowy”. To humorystyczne opowieści o doskonałym lekarzu ginekologu z Warszawy, który jest tzw. „starym” kawalerem, stroniącym od kobiet.
Autorka opowiadała o okolicznościach powstawania jej utworów a uczestnicy spotkania czytali dowcipne fragmenty, znajdowane „na poczekaniu”. Jej utwory mogą być dobrą lekturą na smutne jesienne wieczory.

Spotkanie przebiegło w miłej i serdecznej atmosferze i uczestnicy zadeklarowali, że bardzo chętnie wezmą udział w następnym tego typu wydarzeniu, zorganizowanym w Powiatowej Bibliotece.