Uroczystość wręczania nagród w konkursie plastycznym pt. „Krajobraz nadwiślański”

Data: 21.11.2017 r., godz. 12.00    1187
16 listopada w sali konferencyjnej naszej biblioteki odbyła się uroczystość wręczenia nagród i dyplomów laureatom konkursu plastycznego pt. „Krajobraz nadwiślański”, organizowanym przez
naszą bibliotekę.

Konkurs był przeznaczony dla szkół podstawowych i gimnazjów Powiatu Otwockiego. Warunkiem uczestnictwa było wykonanie dowolną techniką pracy inspirowanej rzeką Wisłą. Na konkurs wpłynęło 68 prac plastycznych bardzo starannie i pomysłowo wykonanych.

Autorów najciekawszych prac nagrodzono książkami.

Prace konkursowe oceniała Komisja w składzie: Roman Zdunik - Członek Zarządu Powiatu,

Anna Bielicka - Dyrektor Biblioteki, Jędrzej Sudnikowicz- Kierownik Biura Promocji i Kultury Powiatu Otwockiego oraz Maria Uryga - plastyk.

Wśród laureatów znaleźli się :

Kategoria I

I miejsce - Nadia Bielak kl. III Szk. Podst. w Nadbrzeżu

II miejsce - Adam Sędek lat 9 Szkoła Podst. w Malcanowie

III miejsce - Kacper Dudek kl. V Szk. Podst. Nr 1 w Józefowie

Wyróżnienia :

Julia Kośnik lat 7 Sz. Podst. w Malcanowie

Adrian Wieteska kl. VI Sz. Podst. nr 12 w Otwocku

Piotr Wrotek kl. III Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy nr 1 w Otwocku

Kategoria II

I miejsce- Seweryn Grzywacz lat 11
kl.VI Szk. Podst. Nr 2 w Karczewie

II miejsce - Małgorzata Rolak kl. VII
Szk. Podst. Nr 2 w Karczewie

III miejsce Karol Płochowski kl.VI
Szk. Podst. nr 12 w Otwocku

Wyróżnienia:

Gabriela Latoszek lat 9 kl. IV Szk. Podst. w Nadbrzeżu

Jakub Łączyński kl. VII Szk. Podst.
Nr 1 w Karczewie

Małgorzata Szewczak kl.VI Szk. Podst.
w Wiązownie

Nagroda Specjalna została przyznana Emilii Bronikowskiej z klasy VII ze szkoły podstawowej w Wiązownie.

Tą nagrodą jest możliwość zaprezentowania wszystkich wykonanych przez nagrodzoną prac plastycznych w siedzibie Biblioteki w Nowym Roku.

Wszystkim laureatom gratulujemy, a uczestnikom konkursu dziękujemy za wspaniałe prace, zaangażowanie i zapraszamy do udziału w kolejnych edycjach.

Agnieszka Zaleska